Особливості платформи

ProfiTalk пропонує встановлення швидкого голосового або відео зв’язку між абонентами з використанням принципу PTT (як у традиційних радіостанцій), з широкою зоною покриття завдяки встановленню зв’язку через мережі 2G/3G/4G/WLAN.
Голосовий виклик РТТ
Голосові виклики здійснюються як на звичайній професійній радіостанції. Натискається кнопка РТТ (ПРД), щоб негайно розпочати розмову, без підтвердження від приймаючої сторони. Це стосується як індивідуальних так і групових викликів. Є можливість зміни способів натискання клавіши РТТ для вмикання передачі – натиснути та утримувати під час розмови, чи коротке натискання на кнопку на початку та в кінці сеансу зв’язку.
Відео виклик PTT
Це спілкування по рації за допомогою відео, переданого разом із голосом. Відео надсилається в режимі реального часу, натисканням кнопки передачі відео. Стосується як індивідуальних так і групових викликів. Є можливість зміни способів натискання клавіши РТТ.
Месенджер
Месенджер ProfiTalk дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями, зображеннями та файлами в режимі реального часу. Месенджер доступний як для приватних розмов між окремими користувачами, так і для спілкування в середині групи.
Відстеження місцезнаходження
Платформа ProfiTalk має функцію GPS-відстеження, щоб визначити місцезнаходження члена групи. Доступні два варіанти: одинарний запит або через проміжок часу із періодичним оновленням місця через регулярні проміжки часу. Запит на місцезнаходження може застосовуватися як до одного користувача, так і до групи. ProfiTalk підтримує мапи Google Map та OpenStreetMap для відображення місцезнаходження абонента.

Програмування через ефір
Диспетчер ProfiTalk може віддалено змінювати налаштування конфігурації користувача та надсилати їм оновлення.
Віддалений моніторинг
Віддалений моніторинг дозволяє приховане відтворення голосу і відео з клієнтських пристроїв, показувати їх на диспетчерській консолі ProfiTalk і записувати на сервері ProfiTalk
Екстренне реагування
Попередження про аварійні ситуації та функція ManDown, аварійний прийом, надзвичайний пріоритетний виклик, екранна кнопка SOS у мобільному пристрої визначаються у настроюваних профілях екстреної ситуації. Звіт про надзвичайні ситуації на диспетчерській консолі показує детальну інформацію про всі надзвичайні ситуації за певний проміжок часу.
Сервер резервування
Підвищення надійності системи з використанням резервного серверу ProfiTalk.Усі мережі, користувачі та групи автоматично копіюються з ведучого на сервер резервного копіювання. Усі клієнти автоматично передаються на сервер резервного копіювання у випадку відмови майстра.
Запис голосу та відео
Усі голосові та відеодзвінки записуються на ProfiTalk Walkie Talkie Server. Кожна голосова розмова записується у файл mp3. Відеодзвінки записуються у форматі mkv.